Autografy Zbigniewa Bednarczyka

Wykonywanie fajek – to przede wszystkim niekończąca się przygoda z pięknem drewna i wariacjami na tematy użytkowe i filozoficzne tych małych dzieł sztuki.

To wspaniała okazja do bliskich relacji z fajczarzami, ze smakiem palenia fajki i poczuciem kształtu który staram się realizować.

Chcę fajkę której nie ma.

Absolut tworzenia, przyjaźni i miłości.

Uwielbiam zajmować się drewnem, które jest posłuszne wprawnym rękom twórcy. Inspiracją dla mnie jest poszukiwanie idealnego kształtu fajki, przy pięknym rysunku drewna.

Więź duchowa twórcy z całym ceremoniałem powstawania dzieła jest przekazywana dalej fajczarzowi, który może to poczuć w swój indywidualny sposób, z delikatnym tchnieniem natury.

Moje autografy to efekt nieustających prób odnalezienia ”fajkowego Graala”, by
oczarować użytkowników czymś unikatowym i cennym.

Najczęściej posługuję się wrzoścem od zaprzyjaźnionego Romeo Domenico „Mimmo” z Ligurii we Włoszech, gdzie niejednokrotnie zdarzało mi się samodzielnie wykopywać korzenie tej rośliny.

Liguria – region w zachodnich Włoszech

Powstające fajki uzupełniam o wstawki z egzotycznego drewna, rogów, nie stroniąc od szlachetnego złota i srebra.

Zobacz autografy Zibi
Zamów niezobowiązującą wycenę projeku dla Twojej unikatowej fajki
Imię osoby zamawiającej
Telefon kontaktowy
Opis przyszłego posiadacza fajki
Pomocne pytania:
  • Co jest ważne dla przyszłego posiadacza fajki?
  • Co jest dla niego piękne?
  • Co chciałby zawrzeć w tym unikatowym przedmiocie?
Zibi

Jestem gotowy stworzyć fajkę w pełni unikatową, bo spersonalizowaną pod Ciebie lub bliskie Ci osoby.

Powiedz mi o tym o tym jaki jest przyszły posiadacz fajki, co jest dla niego ważne, co jest dla niego piękne oraz to co chce zawrzeć w tym wyjątkowym przedmiocie.

Moja ekspresyjna osobowość ciągle rodzi pomysły z przeróżnych dziedzin twórczości użytkowej oraz sztuki – nie stronię od tego. Śmiało realizuję wizje, które wyraźnie odznaczają się stylem.
Zobacz twórczość Zibiego

Ponad 4000 fajek miesięcznie

z Przemyśla na cały świat

Dystrybutorzy w Twoim regionie

Znajdź dystrybutora Bróg Pipes

Dzięki kontemplacjom przy fajce, odkryłem co ukształtowało moją osobowość oraz styl.

Marzyłem o fajce jako sztuce użytkowej. Wiedziałem, że przyjmując tradycyjną drogę fajkarza nie spełnię swojej śmiałej, innej wizji – wtedy jeszcze chyba nie jasnej nawet dla mnie. Uznałem, że chcąc być płodnym twórcą muszę najpierw stworzyć odpowiednie warunki dla sztuki. Rozwinąłem pracownie, podważyłem nie jeden status quo, odkrywałem świat i z śmiałością poznawałem i poznaję wielu ludzi.

Dziś mam możliwość tworzyć bez ograniczeń i dawać ludziom namiastkę artyzmu i poczucia wyjątkowości dzięki fajkom.

Zibi

Zobacz pozostałe submarki Bróg Pipes

Dla sympatyków tytoniu i nowych fajczarzy

Dymu dla nikogo, zapach dla wszystkich, smak dla mnie

Odkryj submarkę Mr. Bróg
Dla ceniących wyrafinowany design oraz spersonalizowane wykończenie

Kolekcja inspirowana szykiem mistrza Wincentego Swobody

Odkryj submarkę Wincent

Pracownia fajek Bróg Pipes

Działamy już ponad 70 lat, samodzielnie tworząc fajki i pisząc historię przemyskiego fajczarstwa. Dziś produkcja fajek daje nowe możliwości. Pojęcie fajki ewoluowało przez kolejne dziesięciolecia, ale nasza pasja nie zmieniła się. Jesteśmy zwartą grupą nie tylko wytwórców fajek, ale i pasjonatów, członków klubu fajki i przyjaciół. W pracowni fajek Bróg mamy własny ceremoniał wykonywania fajek. Nowe pomysły przychodzą wraz z nowymi ludźmi, a to co trzyma nas w ryzach to wspólna pasja. Fajka wzbudza u nas dawne wspomnienia i zbliża nas do siebie.

Zajrzyj na oficjalny sklep Mr. Bróg gdzie czeka na Ciebie pełna oferta fajek oraz zestawy fajkowe. Swoją fajkę znajdziesz w naszym sklepie brogshop.pl. Czekają tam też na Ciebie akcesoria do palenia tytoniu, etui, czyściki do fajek, ustniki i więcej.