Odkrywaj życie

na nowo!

Mr. Bróg to postać z charakterem i konkretnym celem. Każdy powinien móc doświadczyć wyjątkowości rytuału fajczarstwa.

Dymu dla nikogo,

zapach dla wszystkich,

smak dla mnie

Mr. Bróg tworzy szeroką i różnorodną ofertę mając przejrzysty cel - dać każdej osobie możliwość rozpoczęcia przygody z fajką godzącą oczekiwania użytkowe, wizualne i cenowe.
Jednak jedno jest spójne i niepodważalne, wszystkie fajki to dzieło ludzkich rąk. My tworzymy, Ty dobierz tą właściwą i dołącz na Twoich zasadach!
Klasyczne użytkowe fajki oraz te z charakternym sznytem. Z dwóch rodzajów wyselekcjonowanego drewna - gruszy oraz cenionego wrzośca.
Zobacz modele Mr. Bróg
Dedykowane zestawy
dla chcących odkryć fajczarstwo
Zobacz
Galanteria i akcesoria
marki Bróg Pipes
Zobacz

Ponad 4000 fajek miesięcznie

z Przemyśla na cały świat

Dystrybutorzy w Twoim regionie

Znajdź dystrybutora Bróg Pipes
Bróg pipes - Zbigniew Bednarczyk
Bróg Pipes to pracownia z polskiej stolicy fajki – Przemyśla, sięgająca historią 1947 roku. Dziś jest największą wytwórnią w Polsce, a także ma istotny wkład w kształtowanie światowego fajkarskiego rynku.
Bróg Pipes nieustannie rozwija ofertę trzech marek
Poznaj Bróg Pipes

Zobacz pozostałe submarki Bróg Pipes

Dla ceniących wyrafinowany design oraz spersonalizowane wykończenie

Kolekcja inspirowana szykiem mistrza Wincentego Swobody

Odkryj submarkę Wincent
Dla koneserów poszukujących unikatów

Autografy mistrza Zbigniewa Bednarczyka

Odkryj submarkę Zibi

Pracownia fajek Bróg Pipes

Działamy już ponad 70 lat, samodzielnie tworząc fajki i pisząc historię przemyskiego fajczarstwa. Dziś produkcja fajek daje nowe możliwości. Pojęcie fajki ewoluowało przez kolejne dziesięciolecia, ale nasza pasja nie zmieniła się. Jesteśmy zwartą grupą nie tylko wytwórców fajek, ale i pasjonatów, członków klubu fajki i przyjaciół. W pracowni fajek Bróg mamy własny ceremoniał wykonywania fajek. Nowe pomysły przychodzą wraz z nowymi ludźmi, a to co trzyma nas w ryzach to wspólna pasja. Fajka wzbudza u nas dawne wspomnienia i zbliża nas do siebie.

Zajrzyj na oficjalny sklep Mr. Bróg gdzie czeka na Ciebie pełna oferta fajek oraz zestawy fajkowe. Swoją fajkę znajdziesz w naszym sklepie brogshop.pl. Czekają tam też na Ciebie akcesoria do palenia tytoniu, etui, czyściki do fajek, ustniki i więcej.